Nejnovější recenze ze sekce Blu-ray přehrávače a rekordéry

LG UBK90

LG UBK90

Ověřený zákazník AB COM CZECH Pepa

Přidáno: 13. října 2021

Zakoupeno v AB COM CZECH

• Přehrává vše v perfektní kvalitě.
  • zatím nic.

Ověřený zákazník Electro World Jakub

Přidáno: 10. října 2021

• Kvalita obrazu
  • Zatím nic

Přehrávač mám krátce ale velká spokojenost,,,kvalita obrazu je vysoká a přitom je mašina za velice rozumnou cenu... Ovládání velice jednoduché...zatím jsem nenarazil na nic negativního co bych měl zmínit.

Panasonic DMR-BST765EG

Panasonic DMR-BST765EG

Ověřený zákazník PanaStore.cz Jan

Přidáno: 6. října 2021

Zakoupeno v PanaStore.cz

Jsem velký příznivec firmy Panasonic,mám tv,fotoaparát a teď v pořadí druhý blu-ray rekordér od tété firmy.

Přidáno: 3. října 2021

• Dobrý
Panasonic DMP-BDT180EG

Panasonic DMP-BDT180EG

Ověřený zákazník Electro World Siki

Přidáno: 25. září 2021

• dělá co má
  • nemá české menu

poměr cena/výkon super. Přehraje BD i 4K + flashku a to sem potřeboval na nic jiného ho nepoužívám.

PANASONIC DMR-UBS70EGS

PANASONIC DMR-UBS70EGS

Hi-Fi Hi-Fi

Přidáno: 24. září 2021

(naposledy upraveno 6. srpna 2022)

• vynikající obraz (oproti BST-850)
  • zůstávají skvělé střihové funkce
  • bezproblémová spolupráce se Skylinkem při nahrávání
  • lze nastavit i zapnutí nahrávání dříve a vypnutí později, než je v programu předvolbou v menu
  • malý HDD (1TB se do ČR nedováží a 2TB je předražený)
  • oproti BST-850 horší dálkový ovladač
  • oproti BST-850 horší displej

Skvělý satelitní rekordér s možností vypálení nahraného programu na blue-ray disk. Oproti BST-850 zvládá mnohem lépe mizerné rekonstrukce starých pořadů ČT do "kvality" HD (BST-850 u nich místy silně zrní a má problémy s jasem, UBS-70 je nahraje v dobré kvalitě). U kvalitně vysílaných programů je zaznamenaný obraz u typu UBS vynikající a zvuk samozřejmě také. Programový průvodce má možnost přepínání způsobu zobrazení program - vedle sebe nebo pod sebou. Dálkový ovladač u DVD rekordérů i u řady BST perfektně padl do ruky a měl logicky uspořádaná tlačítka pro snadný střih reklam, nový ovladač do ruky už dobře nepadne a střih je výrazně obtížnější nelogickou změnou umístění tlačítek (já používám raději starý ovladač od řady BST). Zatímco displej u řady DVD i BST zobrazoval menšími znaky většinou celé názvy stanic, zbytečně velké znaky u nového typu již celé názvy stanic nezobrazí. Rovněž hodiny při vypnutí přístroje svítí zbytečně jasně - pokud je chcete v klidovém režimu vypnout, musíte nastavit paradoxně displej na automatiku.
Je diskriminační, že český výrobce Panasonic vyráběl tyto přístroje a přitom nejsou určeny pro český trh a tak nemají českou diakritiku. Další diskriminací českých občanů je to, že ačkoliv v Německu se dá prý koupit i typ s HDD 1TB, do ČR se prý nesmí (dle informací prodejců) dovážet. A dát skoro 20.000,-Kč za typ s HDD 2TB je naprostý nesmysl.
Pro kvalitní obraz tento přístroj doporučuji.
Poznámka : pro nahrávání při připojení pouze jedním kabelem je třeba tento koaxiál zapojit do vstupu č.2, přičemž dekódovací karta může být i ve slotu č.1. Při zapojení jediného koaxiálu do vstupu č.1 nedokáže přístroj nahrávat z pohotovostního stavu.

Ověřený zákazník AB COM CZECH Ověřený zákazník

Přidáno: 23. září 2021

Návod jen v němčině.

Sony UBP-X800

Ověřený zákazník Electro World Petr - Frýdlant n.O.

Přidáno: 17. září 2021

• hi-res

Ověřený zákazník PanaStore.cz ksl

Přidáno: 15. září 2021

• Bez českého menu
  • Paskvily místo českých znaků
  • Předchozí 2 rekordéry, co jsem měl, nesrovnatelně lepší. Tento je proti ním šunt. Jiný bohužel není k dostání, tak toho využívájí. Mám 3 tv a ta poslední hrůza ve srovnání s předchozími. Zřejmě již není Panasonic tak kvalitní firma jak bývala.
Panasonic DMP-BDT385EG

Panasonic DMP-BDT385EG

Ověřený zákazník PanaStore.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. září 2021

Zakoupeno v PanaStore.cz

Používám jenom na formát Blu ray, všechny disky, které jsou zkoušel bez problému přehrává.

Panasonic DMR-UBC90EG

Panasonic DMR-UBC90EG

Ověřený zákazník MEGAFOTO.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 14. září 2021

Zakoupeno v MEGAFOTO.CZ

+ Kvalitní produkt jen bez podpory češtiny. Umí vše co očekávám.

- Dálkový ovladač je horší, než u starších modelů
(horší ergonomie, chybí některá funkční tlačítka,
přístroj je ale plně kompatibilní se starším typem
dálkového ovladače)

SONY BDP-S3700

SONY BDP-S3700

Ověřený zákazník AB COM CZECH venda

Přidáno: 6. září 2021

Zakoupeno v AB COM CZECH

• Hlučná mechanika,na ovladači nelze nastavit hlasitost ani mutnout,zřejmě asi proto ,že nemám sony tv.
LG BP350

Panasonic DP-UB9000EG

Ověřený zákazník PanaStore.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. srpna 2021

Zakoupeno v PanaStore.cz

• Nejlepší BR přehrávač na trhu.
SONY UBP-X700

SONY UBP-X700

Ověřený zákazník Sony Center Ověřený zákazník

Přidáno: 2. srpna 2021

Zakoupeno v Sony Center

Když vám Blu-ray přehrávač po letech přestane načítat disky, nezbyde než ho vyměnit za jiný. Což je v dnešní době zjevně problém. Tedy alespoň pokud člověk očekává takové kdysi základní věci jako je displej či smysluplné dálkové ovládání. Displej člověk nakonec oželí víc, než tu parodii na DO, kterou Sony předvádí.

Ale popořadě, chválen je výborný obraz i zvuk. Nemám zatím 4K TV, ale i FHD obraz vypadá dobře. Aspoň s mojí slepotou. Zvuk úplně neposoudím, na to mám AVR od Denonu, zvuk tedy dekóduje až on. Neposoudím ani multimediální formáty, i na to mám jinou krabičku (Shield), X700 mám opravdu primárně na přehrávání BD a to funguje k plné spokojenosti.

Pokud tedy člověk nemusí použít to zmršené DO. Malinká obtížně mačkatelná tlačítka, to musí být pro někoho, kdo chce Sony krabičku používat jako multimediální centrum docela očistec. Ono i těch pár zmáčknutí nutných při přehrávání BD dokáže otrávit. Ještě víc pak zvláštní systém ovládání zvuku, pro nějž je zjevně potřeba ovladač nejprve spárovat s jiným ovladačem od TV , na nějaké HDMI-CEC lze nejspíš rovnou zapomenout. Nebo alespoň mně se tedy ve spojení s Denonem jeho ovládání tím Sony paskvilem rozchodit nepodařilo. Což tedy, když už člověk to ovládání jednou v ruce drží, fakt naštve.

Sečteno podtrženo - pohledem obyčejného uživatele žádnej zázrak. Disky to přehraje, absence displeje (jasně, možná pro někoho přežitek, ale stejně) a šílené dálkové ovládání však jednoho víc než otráví, až si tak říká, jestli by mu stejnou službu neudělalo přehrávání BD třeba v PS4...

Ověřený zákazník AB COM CZECH Ověřený zákazník

Přidáno: 26. července 2021

Zakoupeno v AB COM CZECH

Přístroj splnil očekávání, mám stále jeho starší verzi z roku 2008, ale ta byla po všech stránkách kvalitněji zpracovaná. Vstupy a výstupy na různé kabely, české menu, přehlednější grafika atd. Kdyby neodešel laser v mechanice, nikdy bych neměnil. Jediné potěšující zjištění, že má přístroj tuner DBVT-2 a mohl jsem se tedy zbavit set-top boxu.

Zobrazuji 121 - 140 ze 496 recenzí 1...5 6 [ 7 ] 8 9...25